Sevgililer Günü'nde alınacak en güzel telefonlar!


Sevgililer Günü, aşkın ve iletişimin zirve yaptığı bir gün. Bu günde tüm âşıklar, sevgililer ve eşler görüşüyor, buluşuyor, planlar yapıyorlar. Ama bunların dışında birbirlerine telefonlarıyla duygusal mesajlar atıp, seslerini duyuyorlar, büyülü aşk sözleri fısıldıyorlar. Telefonun iletişim kurmadaki önemi ortada. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık internete daha çok cebimizden giriyoruz, sevdiklerimize en çok telefonla ulaşabiliyor. Özellikle uzak mesafeli ilişkilerde telefon adeta sağ kolumuz oluyor. Hiçbir aşkın insanı yıpratmamasını dileyerek, yıpranan ve yorulan telefonlarınız için bu Sevgililer Günü’nde bir değişim öneriyorum. Sevgilinize en güzel, onu en iyi anlatan telefonu hediye edin ki, ona ulaşmanın, sesini duymanın ne kadar özel ve önemli bir şey olduğunu hissettirin. İşte önerilerim…
Apple iPhone 5c: Dünyanın en çok satan ve sevilen akıllı telefonu iPhone’un son çıkan modeli 5c, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde alınabilecek en güzel hediyelerinden biri olsa gerek. Çoklu renk seçimi, ilgi çeken tasarımı ve bildiğimiz iPhone özellikleriyle sevgilinizi mutlu etmek bu telefonla mümkün. Onun giyim tarzını ve sevdiği renkleri düşünerek seçeceğiniz renge de kolaylıkla karar verebilirsiniz. Eğer kapasite konusunda kararsızsanız, sevgilinizin müzik ve fotoğraf tutkunu olup olmadığını düşünmelisiniz. Eğer fotoğraf çekmeden ve müzik dinlemeden duramıyorsa, yüksek kapasiteli bir iPhone 5c almanızı öneririm. Çok sevinecek ve heyecanlanacak, emin olun!

Samsung Galaxy Note II: Sevgililer Günü hediyesi erkek için arıyorsanız ve yaratıcı bir erkek arkadaşınız varsa onun için en ideal telefon seçeneği. Bu telefonun o kadar büyük bir ekranı var ki, ona istediği yaratıcılık imkânını sonuna kadar verecek. Yüksek performansı, kullanım kolaylığı ve şık tasarımı ile sevgiliniz bu hediyenize bayılacak. Genellikle kadınların mermer beyazı, erkeklerinse titanyum grisini tercih ettiğini belirtmeden geçmeyeyim. Onun başarılı işlere imza attığını ve çocuklar gibi mutlu olduğunu görünce, yeniden âşık olacaksınız.

HTC One: Çok şık bir alüminyum gövde, capcanlı ana ekran, sürekli güncellenerek ânı yaşayan bir fotoğraf galerisi ve çok kaliteli çift stereo hoparlörü ile HTC One, sevgilinizi çıldırtabilir. Sevgililer Günü’nde onun mutluluktan çıldırdığını görmek ise sizi çok güçlendirebilir. Bu telefonun ilham veren bir duruşu ve harika bir ses kalitesi var. Onun sesini her koşulda çok iyi duyacaksınız. Daha ne olsun!

LG G2 D802: Sevgilinizin birbirinden farklı yetenekleri mi var? İşte tam da ona göre bir telefon. Sevgililer Günü’nde ona hem gizemli hem de ilginç özellikleri olan bir telefon almak istiyorsanız tercihiniz LG G2 D802 olmalı. 5.2" Full HD IPS ekranı, 13 MP OIS kamerası, sıfıra yakın çerçeve kalınlığı ve sihirli tuşuyla sevdiğinizi büyüleyecek bu telefonu alırken çok düşünmeyin, çünkü çok sevecek!

İşte Sevgililer Günü için dört farklı markanın birbirinden güçlü dört akıllı telefonu. Sevgilinizin zevklerine, becerilerine ve tutkularına göre yapacağınız tercih ne olursa olsun, bu telefonlar onu çok mutlu edecek. Unutmayın, aşkınızın besin kaynağı iletişim! Ona en çok yakışanı alın, gerişinizi aşkınıza bırakın! Bol ve duygu dolu iletişimi olan bir Sevgililer Günü dilerim.

Hiç yorum yok: